ŠKOLENÍ PROTIPOŽÁRNÍ NÁTĚRY
probíhá osobní formou na adrese
Divize Chemické přípravky, Sokolská 1041, 276 01 Mělník
nebo je vysílané ON-LINE na https://akademie.stachema.eu

STACHEMA CZ s.r.o. je výrobcem certifikovaných intumescentních protipožárních nátěrů na dřevo Flamgard a Flamgard Transparent. Jedná se funkční nátěry, které navýší požární odolnost chráněné konstrukce.

Aplikaci protipožárního nátěru může provádět pouze firma, která je zaškolena výrobcem a která je schopna zaručit dodržení technologického postupu. V souladu s platnou vyhláškou o požární prevenci (vyhláška 246/2001 Sb.) provádí výrobce STACHEMA CZ s.r.o. školení na protipožární nátěry, školitelem je product manager Ing. Lenka Kozinová.

Náplní školení jsou zpěňující nátěry na dřevěné a ocelové konstrukce – aplikační podmínky, základní normy a legislativa.

Na základě školení obdrží aplikační firma Osvědčení. Ke každé realizované zakázce se vydává tzv. Protokol o výrobku, který obsahuje konkrétní údaje o stavbě (spotřeba, ošetřená plocha apod.). Osvědčení i Protokoly o výrobku jsou vytištěny na papíru s vodotiskem a jsou opatřeny razítkem společnosti Stachema.

Základní informace o školení:

  • poplatek: 1 000 Kč bez DPH za organizaci
  • délka školení: cca 2 hodiny
  • platnost vydaného školení: Osvědčení se vydává s platností 2 roky
  • v současné době probíhá formou on-line, jinak školení probíhá osobní účastí na adrese Stachema Mělník (Sokolská 1041, 276 01 Mělník) nebo lze dle dohody sjednat jiné místo pro více účastníků

REGISTRUJTE SE ZDE

Také se můžete se podívat i na tutoriál jak se registrovat v našem videu.